درباره ما

درباره ما

فایلوده یک وب سایت مرجع، با هدف انتشار مقاله، تحقیق، پروژه و پایان نامه های دانشجویی در اینترنت جهت استفاده دانشجویان و دانش آموزان رشته های مختلف به صورت “کاملا رایگان” است. فایل ها و منابع موجود در این سایت به طور کامل توسط کافی نت سردار واقع در کرج نظرآباد چهارراه الغدیر تامین و منتشر میگردد.

 

وب سایت فایلوده با هدف ارائه خدمات تحقیقاتی و پژوهشی به قشر محصل جامعه راه اندازی گردیده است. با توجه به پیچیدگی ها و سردرگمی های بیش از پیش به وجود آمده در زندگی امروز و مشغولیت های فراوان، امروزه امور تحقیقاتی برای بسیاری از محصلین به امری وقت گیر و طاقت فرسا تبدیل شده است. وب سایت علم فایل با رویکردی کمک آموزشی در نظر دارد تا با ارائه پروژه ها، مقالات تحقیقاتی و پایان نامه های با کیفیت به قشر تحصیل کرده در امر پژوهش کمک رسانی نموده و بتواند آنها را در دستیابی به تحصیلات عالیه یاری رساند. امید است که بتوانیم به این هدف دست یابیم و در راستای اعتلای آموزش کشور گامی برداریم.

فروشگاه فایلوده با داشتن آرشیوی بزرگ از فایل های علمی و تحقیقاتی مفتخر است که در خدمت شما عزیزان باشد.

 

لطفا وحتما

در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
بسیاری از ایده های کنونی فایلوده، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما از این قسمت در تماس باشید

 

محسن احمدی – مدیریت فروشگاه فایلوده